Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

80-CIO LECIE

W dniu 20 czerwca 2010 roku obchodziliśmy uroczyście
JUBILEUSZ 80-LECIA NASZEJ SZKOŁY

fest1.jpg [489x480]Na uroczystej akademii przypomniano historię naszej placówki w prezentacji  multimedialnej, która została wspaniale przyjęta, szczególnie przez byłych  absolwentów i pracowników szkoły. Po części historycznej uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pokazali przygotowany program artystyczny. Amatorzy gier i konkursów z nagrodami również byli zadowoleni - odbywało się ich wiele  na scenie i poza nią. Wszyscy uczestnicy festynu mieli okazję zwiedzić budynek, w którym aktualnie mieści się nasza placówka. Chętnie przeglądali stare kroniki i wpisywali się do aktualnej. Była loteria fantowa, słodki i gorący poczęstunek, jednym słowem "dla każdego coś dobrego". Na zakończenie można było potańczyć przy dźwiękach muzyki i piosenek zespołu, który tworzą również absolwenci - bracia Jarzynowie.

80-cio lecie