Osiągnięcia naszych uczniów, przedszkolaków i absolwentów

 SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

SUKCESY UCZNIÓW


SUKCESY UCZNIÓW


ROK SZKOLNY 2015/2016


Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Koziołek Matołek i jego tabołek" - Kacper Okularczyk.

dyplom0011.jpg [300x413]


I miejsce w Gminnym Konkursie przedmiotowym z przyrody - Paulina Kaul, Wiktoria Macura.

p1070866_1.jpg [300x200]








Finał XIX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”:

Paulina Kaul - III miejsce


XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II i św. s. Faustynie - V miejsce drużyna w składzie:

1. Paulina Kaul

2. Patrycja Macura

3. Julia Gruszczyk

dyplom1001.jpg [300x413]img_20160414_121547.jpg [300x225]







II miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Artur Mach

p1070186.jpg [300x450]


III miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas III - Tymoteusz Bortlik

20160304_115359_1.jpg [300x400]


XIX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ”:

Paulina Kaul zakwalifikowała się do finału.


II miejsce w Powiatowym Turnieju Gier i Zabaw - drużyna w składzie: Julia Bortlik, Tymoteusz Bortlik, Amelia Skrzyńska, Jakub Czakon. Marta Niemiec, Olivier Żurat, Maria Spytko, Szymon Kurasiewicz, Wiktor Kiełkowski, Bartosz Stachowicz, Dawid Omyła, Alicja Wożgin, Klaudia Pędrak, Weronika Olencka, Paweł Bierski, Julia Kotorc, Oliwia Kubera, Kacper Okularczyk. 


I miejsce w Powiatowym Turnieju Gier i Zabaw: klasa II w składzie: Wiktor Kiełkowski, Bartosz Stachowicz, Dawid Omyła, Alicja Wożgin, Klaudia Pędrak, Weronika Olencka, Paweł Bierski, Julia Kotorc, Oliwia Kubera, Kacper Okularczyk. 


Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Przyrodniczym Eko-bohater w trosce o środowisko: Patrycja Macura, Julia Gruszczyk.  


III miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w Gminnym Turnieju Piłka Koszykowa:

Paulina Kaul, Zuzanna Salamon, Wiktoria Macura, Aneta Pachuła, Marlena Ledwoń, Karolina Sobala, Nina Makula, Anna Matuszek, Magdalena Twardzik, Patrycja Macura, Mateusz Olencki Olaf Makula, Marcin Twardzik, Tobiasz Szatkowski, Artur Mach, Szymon Pisarek, Dawid Strzoda, Łukasz Kałuża, Konrad Kufieta, Paweł Nicpoń.


mikoajkowezawody.jpg [300x427]


III miejsce w XIV Powiatowym Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej:

Katarzyna Wantuła, Patrycja Macura, Natalia Garbocz, Damian Garbocz, Agata Hejnoł, Natalia Dziura, Oliwia Pietraszek, Kamil Szewczyk, Julia Kasztelan, Patrycja Rebenstock, Sonia Plinta, Magdalena Twardzik. 


II miejsce (kategoria szkoła) w IV Powiatowym Konkursie Dziennikarsko - Fotograficznym "Wspomnienie wakacji":

Julia Gruszczyk, Patrycja Mach.


I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas III:

Amelia Skrzyńska, Marta Niemiec, Jakub Czakon, Olivier Żurat, Szymon Kurasiewicz, Maria Spytko, Wiktoria Drapacz.  


I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas II:

Kacper Okularczyk, Paweł Bierski, Wiktor Kiełkowski, Dawid Omyła, Bartosz Stachowicz, Oliwia Kubera, Julia Kotorc, Weronika Olencka, Alicja Wożgin.  


V miejsce dziewczyn i V miejsce chłopców w Gminnych Biegach Przełajowych - drużyna w składzie: Paulina Kaul, Karolina Sobala, Katarzyna Klimosz, Zuzanna Salamon, Nina Makula, Natalia Garbocz, Mateusz Olencki, Olaf Makula, Paweł Nicpoń, Dawid Strzoda, Łukasz Kałuża, Szymon Kurasiewicz.


Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej:

  • II miejsce - solista klasy IV-VI – Katarzyna Wantuła
  • III miejsce – zespół wokalny klasy IV-VI: Antonina Skrobol, Paulina Kaul, Marlena Ledwoń, Wiktoria Macura i Zuzanna Salamon.

cci20151115_00001.jpg [300x428]100_1634.jpg [300x401]cci20151115_00000.jpg [300x428]


XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej (etap rejonowy - powiatowy):

1. Paulina Kaul

2. Julia Gruszczyk

3. Karolina Sobala

do góry


ROK SZKOLNY 2014/2015

szymo.jpg [502x695]dyplom1.jpg [300x429]

 
III miejsce w ogólnopolskim konkursie filmowo - przyrodniczym "Uwaga! Łosie na szosie" organizowanym przez Biebrzański Park Narodowy: Natalia Garbocz, Agata Hejnoł i Sonia Plinta. 

  

Wyróżnienie w konkursie plastyczno-przyrodniczym „Wodny świat w Twoim mieście” organizowanym przez Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji: Amelia Skrzyńska, Natalia Garbocz, Patrycja Macura. 

  

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Matematyczny Kangur"

kategoria Maluch:
Tomasz Bolek kl III

Konrad Kufieta kl IV

kategoria Beniamin:

Wiktoria Macura kl V

Dawid Badyna kl VI

 

V Miejsce Chłopców w Finale Wojewódzkim w Biegach SztafetowychSztafeta Szwedzka 

Szkołę w Sztafecie Szwedzkiej reprezentowali: Dawid Badyna w biegu na 100 m, Jakub Spytko na 200 m, Szymon Serwotka na 300 m i Jakub Ledwoń zamykał sztafetę biegnąc na 400 m.


III miejsce w Gminnym Konkursie Przedmiotowym z Przyrody

Patrycja Mach uczennica klasy VI


III miejsce w Gminnym Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

Kamil Kotorc uczeń klasy VI


I Miejsce Chłopców w Finale Powiatowym i Rejonowym w Biegach Sztafetowych

Szkołę w Sztafecie Szwedzkiej reprezentowali: Dawid Badyna w biegu na 100 m, Jakub Spytko na 200 m, Szymon Serwotka na 300 m i Jakub Ledwoń zamykał sztafetę biegnąc na 400 m.


I Miejsce Chłopców w Gminnych Biegach SztafetowychSztafeta Szwedzka

Szkołę reprezentowali: Jakub Ledwoń Kl.VI., Jakub Spytko  Kl.VI., Szymon Serwotka Kl.VI., Dawid Badyna Kl.VI..

 

III Miejsce Dziewcząt W Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym

Szkołę reprezentowały: Dominika Skrobol Kl.VI., Barbara Pękal Kl.VI., Wiktoria Macura Kl.V., Paulina Kaul Kl.V., Marlena Ledwoń Kl.V.,Patrycja Macura Kl.IV.

 

I Miejsce Chłopców W Powiatowych Biegach SztafetowychSztafeta Szwedzka

Szkołę reprezentowali: Jakub Ledwoń Kl.VI., Mateusz Olencki Kl.V., Szymon Serwotka Kl.VI., Dawid Badyna Kl.VI..

 

I Miejsce Chłopców W Rejonowych Biegach SztafetowychSztafeta Szwedzka

Szkołę Reprezentowali: Jakub Ledwoń Kl.VI., Mateusz Olencki Kl.V., Szymon Serwotka Kl.VI., Dawid Badyna Kl.VI..

  

III Miejsce Chłopców w Mitingu Międzynarodowym w Piłce Nożnej

Szkołę Reprezentowali: Jakub Bierski, Jakub Ledwoń, Jakub Spytko, Szymon Serwotka, Kamil Gąsior, Olaf Makula, Mateusz Olencki, Szymon Pisarek.

 

III miejsce w XII powiatowym konkursie wiedzy o Janie Pawle II "Nie bój się wypłyń na głębię"

Reprezentacja: Julia Gruszczyk, Paulina Kaul, Dominika Rebenstock. 

 

I miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym dla uczniów klas III

Reprezentacja: Katarzyna Wantuła, Tomasz Bolek, Bartosz Ukleja.

 

Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III

I miejsce - Tomasz Bolek,

III miejsce - Krzysztof Klimosz

IV miejsce - Paweł Pawlas.

 

III miejsce w XIV Gminnym Przeglądzie Jasełkowo - Szopkowym

Jakub Pliska, Zuzannna Salamon, Patrycja Pietrzyk, Martyna Skrond, Dominika Skrobol, Jakub Ledwoń, Jakub Spytko, Patrycja Macura, Marek Barchański, Michał Pawlas, Wiktoria Macura, Artur Mach, Karolina Sobala, Paulina Kaul, Patrycja Mach, Dominika Rebenstock, Barbara Pękal, Kamil Kotorc, Dawid Badyna, Przemysław Gatner, Katarzyna Wantuła, Oliwia Pietraszek, Patrycja Rebenstock, Justyna Haduch, Nina Makula, Sonia Plinta, w roli Jezusa - najmłodszego aktora - Faustyna Chrapeć.

 

III miejsce dziewcząt w Gminnych Biegach Przełajowych

Reprezentacja dziewcząt: Patrycja Mach, Karolina Sobala, Paulina Kaul, Wiktoria Macura, Patrycja Pietrzyk, Barbara Pękal, Julia Kasztelan

 

I miejsce  chłopców w Gminnych Biegach Przełajowych

Reprezentacja szkoły: Jakub Ledwoń, Jakub Bierski, szymon Serwotka, Radosław Chmiel, Mateusz Olencki, Olaf Makula,Dawid Badyna

 

I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich – 50 m stylem dowolnym: Zuzanna Salamon i Jakub Pliska,

II miejsce Paulina Kaul i Julia Gruszczyk, IV miejsce Marcin Twardzik

III miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w składzie: M. Twardzik, J. Pliska, P. Kaul i Z. Salamon.

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas trzecich.

Szkołę reprezentowali: Julita Chrząszcz, Oliwia Pietraszek, Patrycja Rebenstock, Katarzyna Wantuła, Piotr Boruta, Tomasz Bolek, Kacper Stencel i Szymon Kurasiewicz.

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas drugich.

Szkołę  reprezentowali: Amelia Skrzyńska, Maria Spytko, Julia Bortlik, Marta Niemiec, Tymoteusz Bortlik, Michał Wożgin i Damian Gąsior.

 

Mikołajkowe Zawody Szachowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice. 

 W klasyfikacji chłopców kl.IV-VI zwyciężyli:

 1. Kufieta Konrad 8,5 pkt,

 2. Olencki Mateusz 7 pkt.

 3. Słomka Bartosz 5 pkt.

 W klasyfikacji chłopców kl.I-III zwyciężyli:

 1. Boruta Piotr 7,5 pkt.

 2. Okularczyk Kacper 4,5 pkt.

 3. Klimosz Krzysztof 4 pkt.

 W klasyfikacji dziewczynek kl.IV-VI zwyciężyły:

 1. Klimosz Katarzyna 7 pkt.

 2. Hejnoł Agata 4,5 pkt.

 W klasyfikacji dziewczynek kl.I-III zwyciężyły:

 1. Olencka Weronika  4 pkt.

 2. Boruta Magda 4 pkt.

 3. Bortlik Julia 3,5 pkt.

 

XX Konkurs Wiedzy Biblijnej - etap rejonowy (powiatowy):

 1. Paulina Kaul kl. V

 2. Patrycja Pietrzyk kl. VI 

 3. Barbara Pękal kl. VI

 

Szkolny Konkurs Matematyczny "Umiem Myśleć"

 1. Tomasz Bolek kl III

 2. Konrad Kufieta kl IV

 3. Dawid Badyna kl VI


Powiatowe konkursy plastyczne:

"SMACZNEGO. KOLOROWO NA STOLE" (napłynęło 237 prac)

"SPORT W SZTUCE DZIECKA. DO STARTU, GOTOWI, HOP!" (napłynęło 245 prac).

Dwa wyróżnienia dla Patrycji Mach.

 

 III Powiatowy Konkurs Dziennikarsko-Fotograficzny "Wspomnienie wakacji" 

II miejsce, (w kategorii szkół podstawowych) Patrycja Mach

 

XIII Przegląd Piosenki Ekologicznej i Turystycznej
"Z Przyrodą na Ty" pod hasłem: "Piosenka żeglarska i szanty" 

 III miejscew kategorii ZESPOŁY zespół w składzie: Garbocz Natalia, Haduch Justyna, Hejnoł Agata,  Mach Artur, Mach Patrycja, Macura Patrycja, Makula Nina, Plinta Sonia, Twardzik Magdalena.


 XIV Powiatow Rajd dla uczestników zajęć POPP pt. "Bezpieczeństwo tylko dla mądrych"

I miejsce: Badyna Dawid, Kotorc Kamil, Mach Artur, Mach Patrycja, Macura Wiktoria, Orlik Gracjan;

       II miejsce: Haduch Justyna, Macura Patrycja, Makula Nina, Plinta Sonia, Przewoźnik Tobiasz, Twardzik Magdalena.

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt 

I miejsce, szkołę reprezentowały: Patrycja Pietrzyk, Patrycja Mach, Dominika Rebenstock.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

III miejsce, szkołę reprezentowali: Jakub Ledwoń, Jakub Bierski, Szymon Serwotka


 

ROK SZKOLNY 2013/2014

  

Ogólnopolski konkurs „Jesienne rękodzieło” – wyróżnienie: Jakub Pliska

 

Gminny konkurs na ozdobę świąteczną – III miejsce: Marlena Ledwoń

 

Gminny Konkurs Matematyczny kl.III. – II miejsce: Konrad Kufieta

 

Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny – III miejsce: Konrad Kufieta,  Sonia Plinta, Patrycja Macura

 

Międzynarodowy Konkurs matematyczny "Kangur" -wynik dobry - Konrad Kufieta; wyróżnienie: Tomasz Bolek, Wiktoria Macura

 

VII Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Z matematyką za pan brat”- V miejsce: Konrad Kufieta

 

II Międzynarodowy Mityng Sportowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Pawłowice – I miejsce

 

Gminne Biegi Przełajowe I miejsce

 

Powiatowe Biegi przełajowe V miejsce

 

Gminny Turniej Gier i Zabaw -I miejsce

 

Powiatowy Turniej Gier i Zabaw -II miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczenstwa Ruchu Drogowego etap gminny I miejsce,

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczenstwa Ruchu Drogowego etap powiatowy IImiejsce

 

do góry

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

VII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pt.”K. Makuszyński- przyjaciel dzieci  i młodzieży”- I miejsce indywidualnie Patrycja Pietrzyk

 

II miejsce drużynowo: Patrycja Pietrzyk, Patrycja Mach, Martyna Skrond

 

Konkurs Biblijny – etap rejonowy: Sergiusz Wątor, Barbara Pękal, Patrycja Pietrzyk

 

Gminny Konkurs Przedmiotowy z Przyrody ”Zanim zostaniesz gimnazjalistą” 

I miejsce – Kinga Czendlik, Tymoteusz Pietrzyk 

III miejsce – Karolina Pindel, Sergiusz Wątor

 

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej – II miejsce :Monika Lęża 

III miejsce: Katarzyna Wantuła

 

Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny kl.III. - II miejsce: Paulina Kaul. Wiktoria Macura, Michał Pawlas

 

Gminny Turniej Gier i Zabaw – II miejsce kl.II i III

 

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców – II miejsce

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego – II miejsce dziewcząt: Kinga Czendlik, Karina Hejnoł, Karolina Pindel 

II miejsce chłopców: Sergiusz Wątor, Kacper Pawełek, Kamil Doleżyk

 

Internetowy Konkurs SPN „Odkryj tajemnicę SPN- Słowińskiego Parku Narodowego”- 

I miejsce: Dominika Rebenstock, Patrycja Pietrzyk, Patrycja Mach

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”- wynik bardzo dobry: Konrad Kufieta, 

wyróżnienie: Wiktoria Macura

do góry

 

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW


ROK SZKOLNY 2015/2016


zoledzie.jpg [300x424]


do góry


ROK SZKOLNY 2014/2015

Konkurs wiedzy o unii europejskiej Mały Polak w Europie

 zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Warszowicach

 I miejsce Karolina Kufieta

 III miejsce Anna Klimosz

 I miejsce drużynowo

 

XVIII Przegląd Piosenki Dziecięcej

zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach

  III miejsce Oliwia Zatorska

 

 Konkurs EkoDraka dla przedszkolaka 2015

  zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Pawłowicach

  III miejsce drużynowo


Udział w akcji "Podróż do krainy pełnej zdrowia - moduł jesienny" - Certyfikat z Akademii Zdrowego Przedszkolaka. W module zawarte były treści:

  • zdrowe żywienie / warsztaty (jemy to co zdrowe),
  • budowanie odporności (kiedy nie musimy się bać że zachorujemy),
  • higiena jamy ustnej (myjemy w przedszkolu i myjemy w domu),
  • aktywność (ruszam się – jestem zdrowy).


Konkurs plastyczny Polska Złota Jesień

organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Modrzewiowym Ogrodzie

I miejsce zdobyła Karolina Kufieta lat 6,

wyróżnienie Anna Klimosz lat 5. 

do góry