Rok szkolny 2016/2017

ROK SZKOLNY 2016/2017


II miejsce w V Powiatowym Konkursie Dziennikarsko - Fotograficznym: Sonia Plinta.

I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw: Jakub Skrzyński, Daniel Drapacz, Miłosz Bednarz, Anna Klimosz, Hanna Okularczyk, Karolina Kufieta, Weronika Olencka, Alicja Wożgin, Julia Kotorc, Oliwia Kubera, Wiktor Kiełkowski, Dawid Omyła, Bartosz Stachowicz, Paweł Bierski.

II miejsce w Powiatowym Konkursie Dziennikarsko - Fotograficznym: Sonia Plinta.

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Przyrodniczym na ekologiczną kartkę bożonarodzeniową: Amelia Skrzyńska.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego:

  • I miejsce: Patrycja Macura,
  • II miejsce: Sonia Plinta.

Wyróżnienie w Literackim Konkursie Archidiecezjalnym "Napisz jak realizujesz uczynki miłosierdzia w swoim życiu": Julia Gruszczyk.

Ogólnopolski Konkurs "Biblia i Przypowieści Biblijne":

  • w kategorii klas I - III:
  • Mateusz Czyżewski - XI miejsce,
  • Wiktor Kiełkowski - XX miejsce,
  • Paweł Zachorek - XXI miejsce,
  • Błażej Folwarczny XXIII miejsce,
  • Antonina Skrobol - XXV miejsce,
  • Oliwia Stuchlik - XXV miejsce,
  • Kacper Okularczyk XXV miejsce,
  • Hanna Okularczyk - XXIX miejsce.
  • w kategorii klas IV - VI:
  • Natalia Garbocz - XVIII miejsce,
  • Gracjan Orlik XXVI miejsce.  

III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt: Magdalena Twardzik, Nina Makula, Julia Gruszczyk, Anna Matuszek, Agata Hejnoł, Patrycja Macura, Oliiwia Pietraszek, Dagmara Szatkowska, Patrycja Rebenstock, Katarzyna Wantuła, Amelia Skrzyńska, Julia Bortlik.

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców: Paweł Nicpoń, Konrad Kufieta, Dawid Strzoda, Szymon Pisarek, Gracjan Orlik, Szymon Kajsztura, Szymon Kurasiewicz, Bartosz Ukleja, Piotr Boruta, Michał Wożgin, Łukasz Kałuża.

II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców i Dziewcząt: Magdalena Twardzik, Oliwia Pietraszek, Katarzyna Wantuła, Konrad Kufieta, Szymon Kurasiewicz, Piotr Boruta.

III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt: Magdalena Twardzik, Anna Matuszek, Patrycja Macura, Nina Makula, Julia Gruszczyk, Agata Hejnoł, Sonia Plinta, Amelia Skrzyńska, Oliwia Pietraszek, Dagmara Szatkowska.

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców: Konrad Kufieta, Szymon Pisarek, Dawid Strzoda, Paweł Nicpoń, Łukasz Kałuża, Szymon Kajsztura, Piotr Boruta, Michał Wożgin.

IV miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców: Konrad Kufieta, Szymon Pisarek, Dawid Strzoda, Paweł Nicpoń, Łukasz Kałuża, Szymon Kajsztura, Szymon Kurasiewicz, Piotr Boruta, Michał Wożgin.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap gminny: 

  • I miejsce drużynowo: Patrycja Macura, Julia Gruszczyk, Konrad Kufieta, Gracjan Orlik.
  • II miejsce indywidualnie: Patrycja Macura.
  • IV miejsce indywidualnie: Konrad Kufieta. 

II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym: Magdalena Boruta.

Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym "Jak kogo pociesza własna matka, tak Ja was pocieszać będę, w Jerozolimie doznacie pociechy": Patrycja Macura, Julia Gruszczyk.

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: Patrycja Macura, Julia Gruszczyk, Konrad Kufieta, Gracjan Orlik.

II miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczym: Błażej Folwarczny, Bartosz Stachowicz, Antonina Skrobol.

II miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Nożnej: Konrad Kufieta, Dawid Strzoda, Szymon Pisarek, Szymon Kajsztura, Łukasz Kałuża, Paweł Nicpoń, Gracjan Orlik, Kamil Krzempek, Szymon Kurasiewicz.

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej:

  • III miejsce: Antonina Skrobol,
  • wyróżnienie: Katarzyna Wantuła.

III miejsce w Międzygminnym Konkursie Wiedzy "Pierwszak Potrafi": Justyna Wilk.

Gminny Konkurs Plastyczny "Malujemy z natury":

  • I miejsce: Agata Hejnoł,
  • II miejsce: Katarzyna Wantuła.

Powiatowy Konkurs "Moja Mała Ojczyzna":

  • I miejsce: Sonia Plinta,
  • III miejsce: Żaneta Juzyk,
  • wyróżnienie: Katarzyna Wantuła.