ROK SZKOLNY 2015/2016

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Koziołek Matołek i jego tabołek" - Kacper Okularczyk.

dyplom0011.jpg [300x413]

I miejsce w Gminnym Konkursie przedmiotowym z przyrody - Paulina Kaul, Wiktoria Macura.

p1070866_1.jpg [300x200]

Finał XIX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”: Paulina Kaul - III miejsce.

dyplom1001.jpg [300x413]

XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II i św. s. Faustynie - V miejsce drużyna w składzie:

1. Paulina Kaul

2. Patrycja Macura

3. Julia Gruszczyk.

img_20160414_121547.jpg [300x225]

p1070186.jpg [300x450]

II miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Artur Mach.

20160304_115359_1.jpg [300x400]

III miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas III - Tymoteusz Bortlik.

XIX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ”: Paulina Kaul zakwalifikowała się do finału.

II miejsce w Powiatowym Turnieju Gier i Zabaw - drużyna w składzie: Julia Bortlik, Tymoteusz Bortlik, Amelia Skrzyńska, Jakub Czakon. Marta Niemiec, Olivier Żurat, Maria Spytko, Szymon Kurasiewicz, Wiktor Kiełkowski, Bartosz Stachowicz, Dawid Omyła, Alicja Wożgin, Klaudia Pędrak, Weronika Olencka, Paweł Bierski, Julia Kotorc, Oliwia Kubera, Kacper Okularczyk.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Gier i Zabaw: klasa II w składzie: Wiktor Kiełkowski, Bartosz Stachowicz, Dawid Omyła, Alicja Wożgin, Klaudia Pędrak, Weronika Olencka, Paweł Bierski, Julia Kotorc, Oliwia Kubera, Kacper Okularczyk.

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Przyrodniczym Eko-bohater w trosce o środowisko: Patrycja Macura, Julia Gruszczyk.

III miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w Gminnym Turnieju Piłka Koszykowa:

Paulina Kaul, Zuzanna Salamon, Wiktoria Macura, Aneta Pachuła, Marlena Ledwoń, Karolina Sobala, Nina Makula, Anna Matuszek, Magdalena Twardzik, Patrycja Macura, Mateusz Olencki Olaf Makula, Marcin Twardzik, Tobiasz Szatkowski, Artur Mach, Szymon Pisarek, Dawid Strzoda, Łukasz Kałuża, Konrad Kufieta, Paweł Nicpoń.

mikoajkowezawody.jpg [300x427]

III miejsce w XIV Powiatowym Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej:

Katarzyna Wantuła, Patrycja Macura, Natalia Garbocz, Damian Garbocz, Agata Hejnoł, Natalia Dziura, Oliwia Pietraszek, Kamil Szewczyk, Julia Kasztelan, Patrycja Rebenstock, Sonia Plinta, Magdalena Twardzik.

II miejsce (kategoria szkoła) w IV Powiatowym Konkursie Dziennikarsko - Fotograficznym "Wspomnienie wakacji":

Julia Gruszczyk, Patrycja Mach.

I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas III:

Amelia Skrzyńska, Marta Niemiec, Jakub Czakon, Olivier Żurat, Szymon Kurasiewicz, Maria Spytko, Wiktoria Drapacz.

I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas II:

Kacper Okularczyk, Paweł Bierski, Wiktor Kiełkowski, Dawid Omyła, Bartosz Stachowicz, Oliwia Kubera, Julia Kotorc, Weronika Olencka, Alicja Wożgin.

V miejsce dziewczyn i V miejsce chłopców w Gminnych Biegach Przełajowych - drużyna w składzie: Paulina Kaul, Karolina Sobala, Katarzyna Klimosz, Zuzanna Salamon, Nina Makula, Natalia Garbocz, Mateusz Olencki, Olaf Makula, Paweł Nicpoń, Dawid Strzoda, Łukasz Kałuża, Szymon Kurasiewicz.

Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej:

• II miejsce - solista klasy IV-VI – Katarzyna Wantuła
  • III miejsce – zespół wokalny klasy IV-VI: Antonina Skrobol, Paulina Kaul, Marlena Ledwoń, Wiktoria Macura i Zuzanna Salamon.

cci20151115_00001.jpg [300x428]100_1634.jpg [300x401]cci20151115_00000.jpg [300x428]

XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej (etap rejonowy - powiatowy):

1. Paulina Kaul

2. Julia Gruszczyk