Rok szkolny 2014/2015

ROK SZKOLNY 2014/2015


szymo.jpg [502x695]dyplom1.jpg [300x429]

 
III miejsce w ogólnopolskim konkursie filmowo - przyrodniczym "Uwaga! Łosie na szosie" organizowanym przez Biebrzański Park Narodowy: Natalia Garbocz, Agata Hejnoł i Sonia Plinta. 

  

Wyróżnienie w konkursie plastyczno-przyrodniczym „Wodny świat w Twoim mieście” organizowanym przez Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji: Amelia Skrzyńska, Natalia Garbocz, Patrycja Macura. 

  

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Matematyczny Kangur"

kategoria Maluch:
Tomasz Bolek kl III

Konrad Kufieta kl IV

kategoria Beniamin:

Wiktoria Macura kl V

Dawid Badyna kl VI

 

V Miejsce Chłopców w Finale Wojewódzkim w Biegach Sztafetowych – Sztafeta Szwedzka 

Szkołę w Sztafecie Szwedzkiej reprezentowali: Dawid Badyna w biegu na 100 m, Jakub Spytko na 200 m, Szymon Serwotka na 300 m i Jakub Ledwoń zamykał sztafetę biegnąc na 400 m.


III miejsce w Gminnym Konkursie Przedmiotowym z Przyrody: Patrycja Mach uczennica klasy VI.


III miejsce w Gminnym Konkursie Przedmiotowym z Matematyki: Kamil Kotorc uczeń klasy VI.


I Miejsce Chłopców w Finale Powiatowym i Rejonowym w Biegach Sztafetowych Szkołę w Sztafecie Szwedzkiej reprezentowali: Dawid Badyna w biegu na 100 m, Jakub Spytko na 200 m, Szymon Serwotka na 300 m i Jakub Ledwoń zamykał sztafetę biegnąc na 400 m.


I Miejsce Chłopców w Gminnych Biegach Sztafetowych – Sztafeta Szwedzka

Szkołę reprezentowali: Jakub Ledwoń Kl.VI., Jakub Spytko  Kl.VI., Szymon Serwotka Kl.VI., Dawid Badyna Kl.VI.

 

III Miejsce Dziewcząt W Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym

Szkołę reprezentowały: Dominika Skrobol Kl.VI., Barbara Pękal Kl.VI., Wiktoria Macura Kl.V., Paulina Kaul Kl.V., Marlena Ledwoń Kl.V.,Patrycja Macura Kl.IV.

 

I Miejsce Chłopców W Powiatowych Biegach Sztafetowych – Sztafeta Szwedzka

Szkołę reprezentowali: Jakub Ledwoń Kl.VI., Mateusz Olencki Kl.V., Szymon Serwotka Kl.VI., Dawid Badyna Kl.VI.

 

I Miejsce Chłopców W Rejonowych Biegach Sztafetowych – Sztafeta Szwedzka

Szkołę Reprezentowali: Jakub Ledwoń Kl.VI., Mateusz Olencki Kl.V., Szymon Serwotka Kl.VI., Dawid Badyna Kl.VI.

  

III Miejsce Chłopców w Mitingu Międzynarodowym w Piłce Nożnej

Szkołę Reprezentowali: Jakub Bierski, Jakub Ledwoń, Jakub Spytko, Szymon Serwotka, Kamil Gąsior, Olaf Makula, Mateusz Olencki, Szymon Pisarek.

 

III miejsce w XII powiatowym konkursie wiedzy o Janie Pawle II "Nie bój się wypłyń na głębię"

Reprezentacja: Julia Gruszczyk, Paulina Kaul, Dominika Rebenstock. 

 

I miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym dla uczniów klas III

Reprezentacja: Katarzyna Wantuła, Tomasz Bolek, Bartosz Ukleja.

 

Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III

I miejsce - Tomasz Bolek,

III miejsce - Krzysztof Klimosz

IV miejsce - Paweł Pawlas.

 

III miejsce w XIV Gminnym Przeglądzie Jasełkowo - Szopkowym

Jakub Pliska, Zuzannna Salamon, Patrycja Pietrzyk, Martyna Skrond, Dominika Skrobol, Jakub Ledwoń, Jakub Spytko, Patrycja Macura, Marek Barchański, Michał Pawlas, Wiktoria Macura, Artur Mach, Karolina Sobala, Paulina Kaul, Patrycja Mach, Dominika Rebenstock, Barbara Pękal, Kamil Kotorc, Dawid Badyna, Przemysław Gatner, Katarzyna Wantuła, Oliwia Pietraszek, Patrycja Rebenstock, Justyna Haduch, Nina Makula, Sonia Plinta, w roli Jezusa - najmłodszego aktora - Faustyna Chrapeć.

 

III miejsce dziewcząt w Gminnych Biegach Przełajowych

Reprezentacja dziewcząt: Patrycja Mach, Karolina Sobala, Paulina Kaul, Wiktoria Macura, Patrycja Pietrzyk, Barbara Pękal, Julia Kasztelan.

 

I miejsce  chłopców w Gminnych Biegach Przełajowych

Reprezentacja szkoły: Jakub Ledwoń, Jakub Bierski, szymon Serwotka, Radosław Chmiel, Mateusz Olencki, Olaf Makula, Dawid Badyna.

 

I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich – 50 m stylem dowolnym: Zuzanna Salamon i Jakub Pliska,

II miejsce Paulina Kaul i Julia Gruszczyk, IV miejsce Marcin Twardzik 

III miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w składzie: M. Twardzik, J. Pliska, P. Kaul i Z. Salamon.

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas trzecich.

Szkołę reprezentowali: Julita Chrząszcz, Oliwia Pietraszek, Patrycja Rebenstock, Katarzyna Wantuła, Piotr Boruta, Tomasz Bolek, Kacper Stencel i Szymon Kurasiewicz.

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw klas drugich.

Szkołę  reprezentowali: Amelia Skrzyńska, Maria Spytko, Julia Bortlik, Marta Niemiec, Tymoteusz Bortlik, Michał Wożgin i Damian Gąsior.

 

Mikołajkowe Zawody Szachowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice. 

 W klasyfikacji chłopców kl.IV-VI zwyciężyli:

 1. Kufieta Konrad 8,5 pkt,

 2. Olencki Mateusz 7 pkt.

 3. Słomka Bartosz 5 pkt.

 W klasyfikacji chłopców kl.I-III zwyciężyli:

 1. Boruta Piotr 7,5 pkt.

 2. Okularczyk Kacper 4,5 pkt.

 3. Klimosz Krzysztof 4 pkt.

 W klasyfikacji dziewczynek kl.IV-VI zwyciężyły:

 1. Klimosz Katarzyna 7 pkt.

 2. Hejnoł Agata 4,5 pkt.

 W klasyfikacji dziewczynek kl.I-III zwyciężyły:

 1. Olencka Weronika  4 pkt.

 2. Boruta Magda 4 pkt.

 3. Bortlik Julia 3,5 pkt.

 

XX Konkurs Wiedzy Biblijnej - etap rejonowy (powiatowy):

 1. Paulina Kaul kl. V

 2. Patrycja Pietrzyk kl. VI 

 3. Barbara Pękal kl. VI

 

Szkolny Konkurs Matematyczny "Umiem Myśleć"

 1. Tomasz Bolek kl III

 2. Konrad Kufieta kl IV

 3. Dawid Badyna kl VI.


Powiatowe konkursy plastyczne:

"SMACZNEGO. KOLOROWO NA STOLE" (napłynęło 237 prac)

"SPORT W SZTUCE DZIECKA. DO STARTU, GOTOWI, HOP!" (napłynęło 245 prac).

Dwa wyróżnienia dla Patrycji Mach.

 

III Powiatowy Konkurs Dziennikarsko-Fotograficzny "Wspomnienie wakacji" 

II miejsce, (w kategorii szkół podstawowych) Patrycja Mach

 

XIII Przegląd Piosenki Ekologicznej i Turystycznej "Z Przyrodą na Ty" pod hasłem: "Piosenka żeglarska i szanty" 

 III miejsce w w kategorii ZESPOŁY zespół w składzie: Garbocz Natalia, Haduch Justyna, Hejnoł Agata,  Mach Artur, Mach Patrycja, Macura Patrycja, Makula Nina, Plinta Sonia, Twardzik Magdalena.


 XIV Powiatow Rajd dla uczestników zajęć POPP pt. "Bezpieczeństwo tylko dla mądrych"

I miejsce: Badyna Dawid, Kotorc Kamil, Mach Artur, Mach Patrycja, Macura Wiktoria, Orlik Gracjan;

II miejsce: Haduch Justyna, Macura Patrycja, Makula Nina, Plinta Sonia, Przewoźnik Tobiasz, Twardzik Magdalena.

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt 

I miejsce, szkołę reprezentowały: Patrycja Pietrzyk, Patrycja Mach, Dominika Rebenstock.


Gminny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

III miejsce, szkołę reprezentowali: Jakub Ledwoń, Jakub Bierski, Szymon Serwotka.