Grupa Krasnale

Moja grupa

12 grudnia 2017 00:55 | Aktualności

Pasowanie w grupie Krasnali

Uroczystość odbyła się w środę 29 listopada w grupie Krasnali. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które po raz pierwszy wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Wśród niej nie zabrakło rodziców, rodzeństwa i dziadków. Odświętnie ubrane maluchy, najpierw zaprezentowały program artystyczny, recytując wiersze i śpiewając piosenki, a później uroczyście ślubowały być dobrymi i grzecznymi przedszkolakami. Całości dopełniła Pani dyrektor przedszkola która "zaczarowanym" ołówkiem pasowała każdego malucha, gratulując mu. Nauczycielki wręczyły pamiątkowy dyplom oraz rożek obfitości. Mali artyści spisali się na medal. Podczas uroczystości swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu.

Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Nie możemy pominąć także 7 dzieci, która w tym dniu została pasowana na starszaka. Starszaki swoimi występami i zachowaniem pokazały, że faktycznie są godne swojego tytułu. Na koniec uroczystości, wszyscy spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku.

Przeczytano: 276 razy. Wydrukuj |Do góry

PASOWANIE W GRUPIE KRASNALI 2017