Grupa Krasnale

27 stycznia 2018 21:36 | Aktualności

Choinka Noworoczna

Choinka Noworoczna wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. 21 stycznia do budynku OSP licznie przybyli uczniowie, ich rodzice, dziadkowie oraz mieszkańcy Golasowic.

Występy na tegorocznej imprezie szczególnie dedykowane były babciom i dziadkom z okazji ich święta. Dzieci z oddziałów przedszkolnych, a także z klasy I, II, IVa i VI wykonały wspaniałe układy taneczne. Młodzi artyści z klasy trzeciej przygotowali muzyczną inscenizację w języku angielskim. Klasa IV b bawiła publiczność scenkami z Teatrzyku „Zielona Gęś”, a uczniowie klasy V opowiadali dowcipy. Klasa VII zaprezentowała teledysk na żywo „Wieśka Tico”, a Antosia Skrobol z klasy IVa popis umiejętności gimnastycznych. Było mnóstwo  śmiechu  i braw. W roli konferansjerów wystąpili uczniowie klasy V, Julia i Tymoteusz Bortlik.

Po części artystycznej dzieci ruszyły do tańca, dając  się ponieść wesołym rytmom i zabawom prowadzonym przez profesjonalnych animatorów. Rada Rodziców obdarowała wszystkich uczniów i przedszkolaków słodkimi upominkami.

Podczas tegorocznej Choinki Noworocznej uczestnicy  bawili się wybornie, a wspomnienia tych miłych chwil będą trwały długo.

Przeczytano: 132 razy. Wydrukuj |Do góry

CHOINKA NOWOROCZNA 2018