Grupa Krasnale

24 lutego 2018 22:36 | Aktualności

Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy to impreza bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wielu radosnych przeżyć. W naszym przedszkolu odbył się we wtorek 13 lutego. Dzieci przebrały się w stroje bajkowych postaci, w których  wyglądały wspaniale. Zaproszony wodzirej  umilał im czas przy muzyce, którą słychać było w całej placówce. Tańczyli na różne sposoby: tworzyli węże, korowody, pociągi. Były bajkowe zagadki oraz inne niespodzianki. Podczas wymarzonej chwili przerwy był słodki poczęstunek. Nie było czasu na nudę. Przez całą imprezę przyświecało hasło  „W karnawale same bale, wszyscy bawią się wspaniale”. Tak było na pewno. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Przeczytano: 259 razy. Wydrukuj |Do góry

BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLAKÓW 2018