Grupa Biedronki

22 grudnia 2017 09:02 | Aktualności

Ogólnopolskie Mistrzostwa szkół podstawowych i przedszkoli

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Katowickim Spodku odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół podstawowych i przedszkoli. Uczestniczyło ponad 1200 dzieci w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki.

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Golasowic a zarazem Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice reprezentowała jedna z najmłodszych uczestniczek całego turnieju PAULINA TRZASKALIK lat 5 uczęszczająca do przedszkola w Golasowicach. W gronie 36 dziewczynek w kategorii przedszkolaki Paulina zdobyła 6 miejsce zdobywając taką samą ilość punktów co trzecia, czwarta i piąta zawodniczka. Jest to dla 5 letniej dziewczynki grającej w tak wielkiej imprezie nie lada wyczyn. W szachy nauczył ją grać Tata a obecnie uczęszcza z nią na zajęcia szachowe do Stowarzyszenia Szachowego Gminy Pawłowice w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach.

Przeczytano: 156 razy. Wydrukuj |Do góry

MISTRZOSTWA W SZACHACH 2017