Grupa Biedronki

27 stycznia 2018 21:38 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka pod hasłem „Kochamy Was” odbyły się 23 stycznia br. w strażnicy OSP w Golasowicach. Licznie zgromadzeni goście z wdzięcznością obejrzeli bogaty program artystyczny przedstawiony przez wnuków, a  przygotowany pod okiem wychowawców. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na różnych instrumentach muzycznych, nawet stały się aktorami przedstawiającymi bajkę. Dla przedszkolaków był to moment umożliwiający okazanie swoim dziadkom dowodów miłości i wdzięczności za opiekę, dobroć i cierpliwość. Miłym akcentem było wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków. Jakże wzruszająca była to chwila radości. Uśmiech gościł na twarzach wszystkich uczestników. Później nastał czas na wspólne zabawy i konkursy. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy naszych wychowanków. Dziękujemy im za okazaną pomoc w organizacji tej pięknej uroczystości.

Przeczytano: 371 razy. Wydrukuj |Do góry

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU 2018