Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

Kadra

Małgorzata Kania

Funkcje: Nauczyciel

Przedmioty: Technika, Wychowanie fizyczne, Zajęcia techniczne, Gimnastyka korekcyjna, Godzina z wychowawcą

Nauczyciel wychowania fizycznego i techniki

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszynskiego
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa IV B
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa IV A
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne Klasa VII
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa VI

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszynskiego
08:00 - 08:45 Godzina z wychowawcą klasa VI Klasa VI
08:55 - 09:40 Zajęcia techniczne klasa VI Klasa VI
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa V
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa IV A
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa IV B
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne Klasa VII

Środa

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszynskiego
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa IV A
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa IV B
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa VI
10:45 - 11:30 Zajęcia techniczne Klasa V Klasa V
11:50 - 12:35 Gimnastyka korekcyjna sala gimnastyczna Klasa III
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa V
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne Klasa VII

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszynskiego
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa V
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa VI
10:45 - 11:30 Gimnastyka korekcyjna basen Klasa II
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne basen Klasa IV A
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne basen Klasa IV B

Piątek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszynskiego
08:00 - 08:45 Technika Klasa V Klasa IV B
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne Klasa VII
09:50 - 10:35 Technika klasa III A Klasa IV A
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa V
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Klasa VI