Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszynskiego - Klasa Klasa VII

Wychowawca

Bożena Cyprian

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski klasa VII Anna Pękala
08:55 - 09:40 Fizyka klasa VII Aleksander Rudzki
09:50 - 10:35 Historia klasa VII Maria Ozimek
10:45 - 11:30 Muzyka klasa VII Ewa Kasztura
11:50 - 12:35 Geografia klasa VII Maria Lerch
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne klasa VII Małgorzata Kania
13:40 - 14:25 Język niemiecki klasa VII Marta Florkiewicz-Borkowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski klasa VII Anna Pękala
08:55 - 09:40 Matematyka klasa VII Ewa Jankowska
09:50 - 10:35 Język angielski klasa VII Anna Sereta-Kania
10:45 - 11:30 Informatyka pracownia komputerowa Agnieszka Kolon
11:50 - 12:35 Język niemiecki klasa VII Marta Florkiewicz-Borkowska
12:45 - 13:30 Religia klasa VII Agnieszka Kolon

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia klasa VII Elżbieta Modrzejewska
08:55 - 09:40 Fizyka klasa VII Aleksander Rudzki
09:50 - 10:35 Biologia klasa VII Bożena Struzik
10:45 - 11:30 Religia klasa VII Agnieszka Kolon
11:50 - 12:35 Matematyka klasa VII Ewa Jankowska
12:45 - 13:30 Plastyka klasa VII Jadwiga Trzaskalik
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Małgorzata Kania
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Małgorzata Kania

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski klasa VII Anna Pękala
08:55 - 09:40 Język polski klasa VII Anna Pękala
09:50 - 10:35 Historia klasa VII Maria Ozimek
10:45 - 11:30 Matematyka klasa VII Ewa Jankowska
11:50 - 12:35 Godzina z wychowawcą klasa VII Bożena Cyprian
12:45 - 13:30 Język angielski klasa VII Anna Sereta-Kania
13:40 - 14:25 Wychowanie do życia w rodzinie klasa VII Bożena Struzik

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski klasa VII Anna Pękala
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Małgorzata Kania
09:50 - 10:35 Język angielski klasa VII Anna Sereta-Kania
10:45 - 11:30 Biologia klasa VII Bożena Struzik
11:50 - 12:35 Chemia klasa VII Elżbieta Modrzejewska
12:45 - 13:30 Matematyka klasa VII Ewa Jankowska
13:40 - 14:25 Geografia klasa VII Maria Lerch