12 października 2016 14:29 | Aktualności

Spotkanie integracyjne w przedszkolu

28 września 2016r w naszym przedszkolu  w godzinach od 16.00 do 18.00 odbyło się spotkanie integracyjne dzieci z rodzicami i pracownikami placówki. Najważniejszymi celami tego wydarzenia były: wspólne spędzenie czasu z dzieckiem oraz okazja do poznania się rodziców i nauczycieli.

Spotkania integracyjne są bardzo atrakcyjną formą współpracy z rodzicami a w naszym przedszkolu wpisały się już na stałe w kalendarz imprez  przedszkolnych.

Imprezę poprowadziła firma „Mega Frajda”, która zapewniła: zabawy z chustą animacyjną, konkurencje sportowe, zabawy taneczne przy muzyce, pokaz gigantycznych baniek mydlanych, skręcane zwierzątka z baloników, dmuchany zamek oraz wielką, dmuchaną zjeżdżalnię

Uśmiechy na buziach i wesołe zabawy były najlepszym dowodem na to, że dzieci i opiekunowie  miło spędzili czas.

Rodzice zadbali również o słodki poczęstunek, pieczone kiełbaski i napoje.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie tej imprezy.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE W PRZEDSZKOLU 2016