16 listopada 2016 17:43 | Aktualności

Gminny Turniej Gier i Zabaw klas II i III

Dnia 4 listopada 2016r. w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach odbył się Gminny Turniej Gier i Zabaw klas II i III, w którym udział wzięło 6 szkół z terenu naszej gminy. Program zawodów obejmował: tor przeszkód, sadzenie ziemniaków, sztafetę z piłką lekarską, sztafetę wahadłową, wyścigi kangurów, toczenie piłki w tunelu oraz rzuty woreczkami do kosza. Po 2 godzinach sportowych zmagań w duchu zabawy i sportowej rywalizacji komisja sędziowska podała wyniki turnieju. Uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni i zajęli pierwsze miejsce w kategorii dzieci młodszych oraz pierwsze miejsce w kategorii dzieci starszych. 7 grudnia będą reprezentować naszą gminę na turnieju powiatowym w Suszcu. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju, a opiekunom za przygotowanie dzieci do poszczególnych konkurencji sportowych.
Na podium stanęli:
I miejsce ZSP w Golasowicach,
II miejsce SP w Pielgrzymowicach,
III miejsce ZSP w Krzyżowicach.

GMINNY TURNIEJ GIER I ZABAW 2016