13 grudnia 2016 06:58 | Aktualności

Św. Mikołaj w szkole

W naszym Zespole Szkolno - Przedszkolnym 6 grudnia z samego rana zjawił się długo wyczekiwany przez dzieci gość, który przybył do nas z daleka. Ukochany przez wszystkie dzieci Święty, zastał przedszkole i szkołę pięknie udekorowane, a dzieci wystrojone. Przybycie Mikołaja oznajmił dźwięk dzwonka, który jak co roku w asyście dwóch aniołków przywiózł worki pełne prezentów. Zanim rozdał podarunki, dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i obiecały, że będą bardzo grzeczne przez cały kolejny rok. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, za które odwdzięczyły się własnoręcznie przygotowaną laurką. Mikołaj nie mógł pozostać z nami na dłużej, bo musiał odwiedzić kolejne miejsca, w których na prezenty czekały inne dzieci. Obiecał jednak, że wróci do nas w przyszłym roku. Życzył wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia..

Grono pedagogiczne i „Święty Mikołaj” dziękuje wszystkim rodzicom za to, że dzięki ich współpracy dzieci, jak co roku, przeżyły wspaniałe chwile.

ŚW. MIKOŁAJ W SZKOLE