10 stycznia 2017 22:50 | Aktualności

Kolędnicy Misyjni

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły w okresie świąt Bożego Narodzenia włączyli się w akcję charytatywną, zbierając datki na rzecz dzieci z Tajlandii. 28 grudnia 2016 r. kolędowali po domach znajdujących się przy ulicach: Prusa, Staffa, Reymonta, Dąbrowskiej, Rolników i Tęczowej. Grupa kolędników misyjnych z radością, wielokrotnie przedstawiała krótki program artystyczny, opowiadający o życiu dzieci w Tajlandii. Kolędnicy zostali serdecznie przyjęci przez mieszkańców, częstowano ich słodyczami i herbatą.

Udało się zebrać kwotę 730 zł, która została przekazana na konto misyjne - „Dzieciom z Tajlandii”.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich kolędników misyjnych, ich rodziców oraz odwiedzanych rodzin.

KOLĘDNICY MISYJNI 2016