18 stycznia 2017 15:54 | Aktualności

Bal karnawałowy w Przedszkolu

Dnia 10 stycznia 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Rodzice zadbali o poczęstunek i wymarzone stroje dla swoich dzieci. Wśród nich dominowała różnorodność postaci bajkowych. Były księżniczki, królewny, wróżki, biedronki, kowboje, wampiry, Batmany, piraci, skrzaty, Czerwone Kapturki, Pippi i wiele innych postaci. W radosny nastrój wprawiał dzieci wystrój sal i korytarzy. Do aktywności i wspólnej zabawy przy muzyce oraz konkursów zachęcał gość specjalny - DJ. Atrakcją balu były efekty świetlne. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech i radosny nastrój. Z pewnością taka forma aktywności spełniła oczekiwania naszych dzieci. Wrażenia były pozytywne. Następny bal karnawałowy już za rok.

BAL PRZEBIERAŃCÓW PRZEDSZKOLAKÓW 2017