15 lutego 2017 00:26 | Aktualności

Podsumowanie XVII edycji akcji „Góra Grosza”

Kolejny raz nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Góra Grosza". W czasie akcji, na przełomie listopada i grudnia, w holu przedszkola umieszczono specjalny pojemnik, do którego można było wrzucać pieniądze. W styczniu, po przeliczeniu drobniaków i banknotów okazało się, że zawartość pojemnika stanowiła kwota 135, 00 zł. Pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom za pośrednictwem Poczty Polskiej. Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, oraz uświadomienie przedszkolakom, że nawet najdrobniejsze wspólnie zebrane monety mogą tworzyć ogromny fundusz. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za okazane serce. Pamiętajmy! „Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie”!

GÓRA GROSZA 2017