17 lutego 2017 22:04 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka klas III

W czwartkowe popołudnie 16 lutego 2017r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Golasowicach uczniowie klas trzecich hucznie obchodzili Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji trzecioklasiści przygotowali bogaty program artystyczny. Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Były wiersze, humorystyczna inscenizacja, skecze z życia wzięte oraz taniec z chustami. Aktorzy z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role. Całość występu zamknął występ Alicji i Klaudii z klasy IIIB w pokazie tanecznym do muzyki Willyego Williama Ego. Dzieci w ten sposób wyraziły swoje uczucia i trud  włożony w ich wychowanie. Całość spotkania umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na zakończenie zacni goście otrzymali drobne upominki. Dziękujemy za tak liczne przybycie.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA KLASY III 2017