23 lutego 2017 13:54 | Aktualności

Dzień babci i dziadka w przedszkolu

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie bardzo licznie przybyli na uroczystość. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły, grały na instrumentach, recytowały wierszyki oraz przedstawiły krótką inscenizację. Goście byli poruszeni. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci i wychowawczynie prezenty. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku przygotowanymi przez mamy. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU 2017