11 kwietnia 2017 22:37 | Aktualności

Konkursy, konkursy…

23 marca Zespół Szkolno – Przedszkolny był gospodarzem gminnego konkursu matematycznego. W potyczkach udział wzięli uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Trzecioklasiści rozwiązywali test złożony z 15 zadań o różnym stopniu trudności. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął  Paweł Bednorz uczeń Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pawłowicach, drugie Olivia Uryć ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Kacper Okularczyk z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Golasowic, trzecie miejsce zajął Mateusz Kloczkowski. Laureaci pierwszego i drugiego wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w Czerwionce Leszczynach.

Tydzień później nasza uczennica Magdalena Boruta zajęła drugie miejsce w gminnym konkursie ortograficznym i przeszła  do etapu wojewódzkiego. 5 kwietnia drużyna w składzie Antonina Skrobol, Bartosz Stachowicz i Błażej Folwarczny zajęli II miejsce w gminnym konkursie przyrodniczo –ekologicznym pod patronatem gminy Pawłowice. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!!

Zdjęcia:

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY