16 kwietnia 2017 16:28 | Aktualności

Apel Wielkanocny

12.04.2017 r. w naszym Zespole Szkolno - Przedszkolnym odbył się uroczysty apel wielkanocny dla uczniów, przedszkolaków oraz pracowników ZSP.

Program artystyczny przygotowały klasy trzecie pod kierunkiem pani katechetki. Młodzi artyści przypomnieli zwyczaje  i obrzędy wielkanocne, zapoznali też publiczność z symbolami religijnymi, które w Wielką Sobotę święcimy w naszych koszyczkach. W nastrój Wielkiej Nocy wprowadził uczniów chór szkolny, a także popis gry na instrumentach muzycznych trzech uzdolnionych uczennic.

Pani dyrektor zgodnie z tradycją szkoły odczytała zebranym życzenia świąteczne, które nasza placówka otrzymała na kartkach pocztowych. Na zakończenie wszyscy podzielili się jajkiem - symbolem nowego życia i zmartwychwstania.

APEL WIELKANOCNY 2017