31 maja 2017 23:42 | Aktualności

Mini Turniej Piłki Nożnej klas I

19 maja 2017 r. na boisku szkolnym w ZSP Golasowicach odbył się III Międzyszkolny Turniej Mini Piłki Nożnej klas pierwszych. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny: ZSP- Pawłowice, SP nr 1 - Pawłowice, SP- Pielgrzymowice oraz gospodarze turnieju - ZSP Golasowice.

Turniej odbywał się systemem "każdy z każdym", 2 razy po 7 minut. Wszystkie mecze były bardzo zacięte, pełne emocji i zaangażowania zawodników. Zwycięzca niestety mógł być tylko jeden. Na najwyższym stopniu podium stanęli uczniowie z SP nr 1- Pawłowice, nieco niżej znaleźli się gospodarze, czyli ZSP- Golasowice, III miejsce przypadło SP z Pielgrzymowic, a poza podium znaleźli się uczniowie z ZSP z Pawłowic. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchar oraz bilety wstępu na basen, ufundowane przez GOS w Pawłowicach. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz słodki poczęstunek. Na turnieju wybrano również "Króla strzelców", którym został Wojciech Juroszek, zawodnik SP nr 1 z Pawłowic. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS PIERWSZYCH 2017