07 czerwca 2017 08:39 | Aktualności

Festyn Rodzinny ‘2017

04.06.2017 przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Golasowicach odbył się, jak co roku, bezalkoholowy Festyn Rodzinny organizowany we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pawłowicach.

Imprezę tradycyjnie rozpoczęły występy uczniów i przedszkolaków. Królowały układy taneczne w przyciągających spojrzenie strojach, były piosenki, które dzieci śpiewały po polsku i po angielsku, skecz kabaretowy, a także popisy laureatów Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej.

Program artystyczny urozmaicały liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów: dmuchańce dla najmłodszych, tocząca się kula „Zorba” dla nieco starszych, zabawy z Mega Frajdą dla wszystkich, bańki mydlane, zwierzątka z baloników,  a także konkurencje sportowe dla dzieci i rodziców. Amatorzy zdjęć fotografowali się przy zabytkowej limuzynie. Rozstrzygnięto też konkurs na wiersz o tematyce profilaktycznej. Bogato zaopatrzony bufet prowadziła Rada Rodziców, która ufundowała  też lody dla wszystkich występujących uczniów i przedszkolaków.

Deszcz, który pojawił się pod koniec imprezy, nie zepsuł humoru uczestnikom festynu.

FESTYN RODZINNY 2017