28 czerwca 2017 01:29 | Aktualności

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 23 czerwca 2017 roku oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: kl. VI -Julia Gruszczyk, Patrycja Macura, Nina Makula, Natalia Garbocz, Sonia Plinta, Konrad Kufieta, Julia Kasztelan, Olga Stachowicz, Agata Hejnoł, kl.V - Tomasz Bolek, Oliwia Pietraszek, Katarzyna Wantuła, kl. IV - Julia Bortlik, Tymoteusz Bortlik, Dawid Kułacz, Amelia Skrzyńska i Michał Wożgin.
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii. Następny dzwonek dopiero we wrześniu.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017