05 lipca 2017 23:24 | Aktualności

Wycieczka do ZOO w Chorzowie

Dnia 23.06.2017 r. odbyła się wycieczka do Śląskiego ZOO w Chorzowie. Pogoda w tym dniu dopisała. Aby podróż była bezpieczna, przed wyjazdem stan techniczny autokaru oraz kierowcę sprawdziła policja. Podróż dzieciaki zniosły wyśmienicie. Atrakcji podczas zwiedzania było wiele. Nie jeden przedszkolak po raz pierwszy mógł zobaczyć niedźwiedzia, słonia, lwa, czy nosorożca. Przechadzając się po ZOO można było zauważyć wiele cennych zachowań zwierząt. Najciekawszą frajdą dla dzieci okazały się być figlarne i pełne pomysłów małpki. No i wielkie oczarowanie, kiedy dzieci doszły do Doliny Dinozaurów. Ogromne prehistoryczne zwierzęta zadziwiły wszystkich przedszkolaków. Tam wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Był też czas relaksu - dzieci w cieniu drzew wzmocniły swoje siły spożywając posiłek. Zmęczeni, ale zadowoleni wszyscy bezpiecznie wrócili do przedszkola, gdzie na powrót swoich pociech oczekiwali rodzice i opiekunowie.

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO ZOO 2017