28 września 2017 23:25 | Aktualności

Rzucanka siatkarska Ropice

Dnia 22 września 2017 roku w hali sportowej „STARS” w Trincu, w Czechach odbył się Turniej Rzucanki Siatkarskiej. Organizatorem i gospodarzem turnieju była Szkoła podstawowa

z czeskiej Ropicy.

W turnieju uczestniczyło siedem mieszanych drużyn (dziewczęta i chłopcy) z: Ropice (2 drużyny), Smilowice, Tranovice, Stritez, Hnojnik oraz Golasowice.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Antonina Skrobol, Paweł Bierski, Błażej Folwarczny, Kacper Kiełkowski, Kacper Okularczyk, Bartosz Stachowicz, Wiktor Kiełkowski oraz najmłodszy Jakub Skrzyńki.

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach (A i B). Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce SMILOVICE

II miejsce ROPICE I

III miejsce HNOJNIK

IV miejsce ROPICE II

V miejsce GOLASOWICE

VI miejsce STRITEZ

VII miejsce TRANOVICE

Uroczystego podsumowania turnieju dokonała Dyrektor Szkoły Podstawowej z Ropic, która wręczyła uczniom pamiątkowe statuetki, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

RZUCANKA SIATKARSKA 2017