05 października 2017 00:31 | Aktualności

Ognisko integracyjne w przedszkolu

Dzieci  z naszego przedszkola 28 września 2017 r. wspólnie z rodzicami bawiły się na ognisku zorganizowanym w ogrodzie przedszkolnym.

Tego dnia, już od rana w przedszkolu, dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły.

Impreza rozpoczęła się o 16.00.

Po przybyciu na dzieci czekało wiele niespodzianek ogromny dmuchany zamek, zjeżdżalnia oraz pokaz ogromnych baniek mydlanych. Wszyscy wzięli udział w zabawach integracyjnych prowadzonych przez animatorki z Mega Frajdy, podczas których dzieci bawiły się z chustą animacyjną. Wszyscy brali udział w różnych konkurencjach podczas których było dużo śmiechu. Dla dzieci był to czas zabawy, a rodzice mieli okazję do bliższego poznania się i wspólnego udziału w zabawach.
Nie zabrakło oczywiście bardzo pysznych wypieków naszych mam i smacznych kiełbasek z grilla.
Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać.
Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszym milusińskim i ich bliskim. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć.

OGNISKO INTEGRACYJNE 2017