Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

18 października 2017 23:31 | Aktualności

Światowy Dzień Mycia Rąk

16 października 2017 r. dzieci z grupy Biedronki po raz pierwszy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Mycia Rąk. Święto obchodzone corocznie 15 października ustanowione przez ONZ w 2008 roku, jako akcja edukacyjna której celem jest globalna edukacja na temat mycia rąk. W naszym przedszkolu wydarzenie to miało na celu zmobilizować nasze dzieci do korzystania z wody i mydła w celach higienicznych. Przedszkolaki dowiedziały się dlaczego, kiedy i jak należy myć ręce. Poznały dokładną instrukcję i zastosowały ją w praktyce. Mamy nadzieję, że ta umiejętność przekształci się w nawyk regularnego mycia rąk i dbania o higienę. Mydło stało się inspiracją do wykonania plakatu.

DZIEŃ MYCIA RĄK