24 listopada 2017 04:46 | Aktualności

Listy do M.

Trwają poszukiwania 55 Mikołajów, którzy zrobią 55 prezentów dla 55 dzieci osieroconych. Właśnie ruszyła jubileuszowa akcja „Listy do M.”!

Już po raz piąty zapytaliśmy dzieci osierocone pozostające pod opieką naszego Stowarzyszenia o ich mikołajkowe marzenia. Co otrzymaliśmy w odpowiedzi? Gry, markery, książki, klocki, kosmetyki czy maskotki – o tym marzą dzieci! Część z tych pragnień ujęto w krótkiej animacji: https://www.youtube.com/watch?v=cjIKYR1QIs4

Osoby gotowe spełnić jedno z marzeń, mogą kontaktować się z organizatorami akcji – naszymi Wolontariuszkami pod adresem e-mail: mikolaj@hospicjumzory.pl. Wolontariusze udzielą również informacji o pozostałych marzeniach oraz sposobie udzielenia pomocy. Ważne, by przed kupnem prezentu zgłosić swoją chęć wysyłając krótką wiadomość na w/w e-mail!

Akcja kończy się 5 grudnia br., a już 8 grudnia odbędzie się jej wielki finał w auli hospicjum.

Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach