Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

12 grudnia 2017 01:08 | Aktualności

Mini koncert Mikołajkowy w Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 7 grudnia z workiem prezentów przyjechał do Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach. Na zacnego gościa czekały uczennice klasy I i II, które przygotowały program artystyczny dla podopiecznych pielgrzymowickiego domu. Dziewczynki z wielkim zaangażowaniem zaśpiewały m.in. „Zima zła”, „Sanna” przy akompaniamencie dzwonków i gitary oraz „Spojrzały aniołki”. Indywidualny popis dała Julia z klasy II, która wykonała utwory „Gdzie ty mieszkasz Jezu” i „Nie miały aniołki”. Na zakończenie koncertu wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

MINI KONCERT MIKOŁAJKOWY DPS PIELGRZYMOWICE 2017