Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

22 grudnia 2017 08:05 | Aktualności

Turniej Gier i Zabaw

11 grudnia 2017 r. odbył się Gminny Turniej Gier i Zabaw w GOS Pawłowice. W zawodach udział wzięli uczniowie wszystkich szkół z naszej gminy. Do sportowej rywalizacji po raz pierwszy w tym roku zostali włączeni uczniowie klasy czwartej. Zawodnicy rywalizowali w różnych konkurencjach: musieli wykazać się dużą szybkością, zwinnością oraz skocznością i celnością w rzutach. Ostatecznie po zaciętej walce w duchu fair play I miejsce zajął  ZSP z Golasowic zdobywając wszystkie trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, II miejsce SP nr 1 z Pawłowic, III miejsce ZSP z Pawłowic, IV miejsce SP z Pielgrzymowic, V miejsce SP z Warszowic i VI miejsce ZSP z Krzyżowic. Gratulujemy wszystkim drużynom.

GRY I ZABAWY 2017