Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

Aktualności

22 grudnia 2017 09:05 | Aktualności

Dla każdego coś miłego ... DIABLAK zaprasza!!!!

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" serdecznie zaprasza w najbliższym czasie na kilka interesujących wyjazdów. Wyjazdy adresowane są do szerokiej grupy odbiorców w każdym wieku, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie by miło spędzić czas.

Zapraszamy na:

- wycieczkę rodzinną w Beskid Śląski 07.01.2018r.

- wycieczkę turystyczna na Skrzyczne (najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego) 21.01.2018r.

- kulig w Beskidzie Śląskim 27.01.2018r.

- wyjazd na termy do Chochołowa 04.02.2018r.

- zajęcia na ściance wspinaczkowej 05.01.2018r.

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są dostępne na stronie klubu http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów i osoby w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Zapraszamy!!!

Opiekunowie Klubu

Agnieszka Szczypka-Wojciech

Artur Wojciech

Przeczytano: 38 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry