15 maja 2018 10:06 | Aktualności

Turniej Wiedzy Ekologicznej

W ramach obchodów Dnia Ziemi w naszej placówce odbył się szkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej dla uczniów klas III - VII. Dzieci rywalizowały w dwóch grupach wiekowych młodszej  i starszej.  Celem konkursu było rozwiązanie interaktywnych zadań dotyczących ochrony środowiska przyrodniczego oraz historii Dnia Ziemi. Zwycięzcami Eko Turnieju w grupie młodszej zostali: Magdalena Boruta z klasy 4b - I miejsce, Maja Wożgin z klasy 3 - II miejsce, zaś III pozycję ex aequo zajęli Mateusz Czyżewski i Tomasz Zieleźnik z klasy 3 oraz Alicja Wożgin z klasy 4b. W grupie starszej laureatami zostały uczennice klasy VII: Julia Gruszczyk - I miejsce, Sonia Plinta - II miejsce oraz Agata Hejnoł - III miejsce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2018