30 maja 2018 07:26 | Aktualności

Dzień Matki w przedszkolu

25 maja 2018 był dniem szczególnym w naszym przedszkolu, bo odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Licznie zgromadzeni goście, czyli nasze kochane mamusie uczestniczyły w obchodach swojego święta. W tym roku przyświecało hasło „Kocham Cię Mamo”. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały program artystyczny. Poprzez wiersze, inscenizacje, piosenki, tańce wyraziły swoje uczucie miłości, wdzięczności za trud wychowania. Uświadomiły również mamy, żeby nie gniewały się na swoich urwisów, bo one chociaż mocno urwisują, to też bardzo mocno kochają. Sporo pozytywnych emocji wywołały własnoręcznie wykonane prezenty - pachnące mydełka, które dzieci wykonały z pomocą swoich tatusiów na warsztatach mydlarskich. Laurki w kształcie  serc podkreśliły istotę okazanej miłości. Wszystko zamknęło się w słowach „Kochamy nasze mamy”. Zadowolone Mamy ze szczerego serca dziękowały za przygotowanie tej jakże miłej i ważnej uroczystości.

DZIEŃ MATKI W PRZEDSZKOLU 2018