04 czerwca 2018 00:18 | Aktualności

Warsztaty plastyczne

21 maja 2018 roku grupa Biedronki wzięła udział w warsztatach plastycznych metodą batiku na papierze na temat "Portret mojej mamy”. Warsztaty prowadziła nauczycielka plastyki pani Jadwiga Trzaskalik. Zadaniem dzieci było narysowanie portretu mamy z uwzględnieniem charakterystycznych cech: kolor oczu, włosy, okulary itp. Prowadząca wskazywała dzieciom etapy wykonania obrazka krok, po kroku oraz jakich narzędzi użyć w pierwszym i drugim etapie pracy. Ważną rzeczą było indywidualne podejście  do każdego dziecka. Wielką radość sprawiało przedszkolakom wykorzystywanie szerokiej gamy barw dla indywidualnych potrzeb i pomysłów. Starannie wykonane barwne portrety stanowiły wystrój sali podczas uroczystości Dnia Matki.

WARSZTATY PLASTYCZNE 2018