04 czerwca 2018 00:52 | Aktualności

IV Międzyszkolny Turniej Mini Piłki Nożnej uczniów klas pierwszych

29 maja 2018 r. na boisku szkolnym w ZSP Golasowicach odbył się IV Międzyszkolny Turniej Mini Piłki Nożnej klas pierwszych. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn: SP Warszowice, SP nr 1 - Pawłowice, SP- Pielgrzymowice, Szkoła z czeskich Ropic oraz gospodarze turnieju - ZSP Golasowice. Turniej odbywał się systemem "każdy z każdym", 2 razy po 7 minut. Wszystkie mecze były bardzo zacięte, pełne emocji i zaangażowania zawodników. Zwycięzca niestety mógł być tylko jeden. Na najwyższym stopniu podium stanęli uczniowie z SP z Pielgrzymowic, nieco niżej znaleźli się gospodarze, czyli ZSP z Golasowic, III miejsce przypadło SP z Warszowic, a poza podium znaleźli się uczniowie z SP nr 1 z Pawłowic oraz SP z Ropicy. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchar oraz bilety wstępu na basen, ufundowane przez GOS w Pawłowicach. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz słodki poczęstunek. Na turnieju wybrano również "Króla strzelców", którym został zawodnik SP z Pielgrzymowic. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ 2018