25 czerwca 2018 12:22 | Aktualności

Piracka noc w przedszkolu

Po raz pierwszy w naszym przedszkolu zorganizowano imprezę pod hasłem „Noc w przedszkolu”, która rozpoczęła się w piątkowy wieczór 15 czerwca 2018 r. Udział w niej wzięło 15 przedszkolaków z grupy Biedronek, przyszłych pierwszoklasistów. Mottem przewodnim imprezy było ,,Szukamy skarbów piratów”. Chcąc dotrzeć do wytyczonego celu przedszkolaki musiały wykazać się dużą wiedzą i sprawnością fizyczną. Z każdym zadaniem poradzili sobie świetnie. Po wszelkich zmaganiach, pod okiem „dojrzałych” piratów na ognisku upiekli kiełbaski, chleb i z apetytem je zjedli podczas wspólnej kolacji na świeżym powietrzu. Potem były kolejne do wykonania zadania według odnalezionych map. Dużą  radość  sprawiło dzieciom szukanie skarbów z latarką w ręku, dyskoteka i  gry z użyciem magicznego dywanu. Rozentuzjazmowani leżąc już po wieczornej toalecie w swoich śpiworach, przy świetle latarki wysłuchali czytanej przez bibliotekarkę bajki. Jeszcze tylko bajka filmowa i …słodki sen od 1.00 w nocy. Szczęśliwi, trochę niewyspani powrócili pod opieką swoich rodziców do domu. Cóż to była za noc!

PIRACKA NOC W PRZEDSZKOLU 2018