25 czerwca 2018 12:24 | Aktualności

Przedszkolacy w Leśnym Parku Niespodzianek

Dnia 18 czerwca (poniedziałek) grupa Krasnali i Biedronek odwiedziła Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu. Dzieciaki miały możliwość zobaczenia z bliska, a także pogłaskania niektórych zwierząt. W obrębie parku znajdują się żubry, muflony, dziki, jelenie, sarenki, żbiki, alpaki i wiele innych zwierząt. Duże wrażenie wywarły na milusińskich pokazy drapieżnych ptaków, szczególnie sów, które przelatywały nad ich głowami. Nie bez znaczna było pokonanie niemałej trasy usytuowanej w pięknym lesie, pełnej stromych wejść, kamieni, wystających korzeni, z którą nasze przedszkolaki dały sobie świetnie radę. Uniknęliśmy rozbitych kolan, a dzieciaki wróciły do przedszkola z uśmiechem i bagażem pozytywnych emocji.

PRZEDSZKOLACY W LEŚNYM PARKU NIESPODZIANEK 2018