25 czerwca 2018 12:51 | Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca Szkoła Podstawowa w Golasowicach obchodziła uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18. Zanim jednak na dobre rozpoczęły się wyczekane wakacje, uczniowie i nauczyciele spotkali się po raz ostatni na sali gimnastycznej. Klasa III i V przygotowały program artystyczny pt.: „Witaj, przygodo”. Były żeglarskie piosenki i wiersze okraszone szczyptą humoru. Potem pani dyrektor i nauczyciele wręczyli nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Ale przecież wszyscy uczniowie pracowali ciężko w tym roku, mozolnie zdobywając wiedzę i umiejętności, dlatego po spotkaniu ogólnym wychowawcy w klasach wręczyli świadectwa swoim wychowankom. Teraz już wszyscy mogą udać się na zasłużony wakacyjny odpoczynek.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018