30 czerwca 2018 01:30 | Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 w przedszkolu

26 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, a w szczególności pożegnanie starszaków. To właśnie oni po raz ostatni przebywali w przedszkolu i oficjalnie zakończyli pierwszy etap kształcenia w swoim życiu, jakim jest edukacja przedszkolna. Dzieci młodsze z obydwu grup na pożegnanie  przedstawiły program artystyczny oraz wręczyły małe upominki na pamiątkę wspólnie przeżytych chwil w przedszkolu. Piętnastu przedszkolaków otrzymało dyplomy ukończenia przedszkola, pozostali dyplom ukończenia oddziału przedszkolnego oraz książki ufundowane przez Radę Rodziców.  Nasi absolwenci w dowód wdzięczności za trud i wychowanie  podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola tańcem, wierszem i piosenką. Nie zabrakło też kwiatów. Na pożegnanie pani dyrektor życzyła wszystkim przedszkolakom szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2017/2018