25 września 2018 17:41 | Aktualności

Akcja "Mój opiekun"

Celem organizowanej od lat w naszej szkole akcji jest opieka starszych uczniów nad młodszymi

podczas ich pierwszego roku nauki w szkole. Każdy pierwszoklasista wybrał sobie opiekuna spośród uczniów klasy szóstej. Zorganizowane zajęcia miały na celu wzajemne poznanie się. Podczas kolejnych - szóstoklasiści uczyli młodszych kolegów korzystania ze sprzętu sportowego. Opiekunowie bardzo angażują się w pomoc maluchom i dbają o ich bezpieczeństwo podczas wspólnych zabaw. Dużo emocji wniosły nauka skoków przez skakankę oraz gra w piłkę nożną na szkolnym boisku. Uczniowie klasy szóstej odwiedzają podopiecznych podczas przerw, inicjują wspólne zabawy i oprowadzają młodszych kolegów po szkole. O dalszych działaniach poinformujemy już wkrótce!