25 września 2018 17:43 | Aktualności

Ognisko dla Przedszkolaków

Dzieci z naszego przedszkola dnia 18.09.2018 r. wspólnie z rodzicami bawiły się na ognisku integracyjnym zorganizowanym w gospodarstwie agroturystycznym u państwa Penkali w Pielgrzymowicach. Tego dnia przedszkolaki już od rana nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawić. Po przybyciu do gospodarstwa wszystkich gorąco przywitała pani dyrektor, a dzieci przedstawiły siebie oraz swoich rodziców i rodzeństwo.

Nie zabrakło oczywiście przygotowanych przez gospodarzy atrakcji. Wszyscy wspólnie udali się na przejażdżkę wozem, najmłodsi mogli przejechać się na koniu, a odważni popływali łódkami i rowerkami wodnymi. Oczywiście po wszystkich atrakcjach uczestnicy ogniska ze smakiem zjedli pieczone kiełbaski. Rodzice mieli czas na wspólne rozmowy, a dzieci miło spędziły czas na placu zabaw.

Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko, co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać.

Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszych milusińskich i ich bliskich. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć.

Wychowawczynie: Beata Lala i Ewa Kaul

OGNISKO PRZEDSZKOLAKÓW 2018