20 października 2018 23:14 | Aktualności

Ślubowanie klasy I

Dnia 12 X 2018 r. siedemnaścioro dzieci zostało uroczyście pasowanych na uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści musieli jednak udowodnić, że zasługują na taki zaszczyt. Najpierw zaprezentowali swoje umiejętności podczas krótkiego występu artystycznego – pięknie się wszystkim przedstawili, zaśpiewali i zatańczyli. Następnie musieli zdać "egzamin", czyli odpowiedzieć na pytania dotyczące szkoły, wykonać zadania sprawnościowe oraz pokazać, że potrafią poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Wszystkie zadania wykonali celująco! Na koniec, w obecności rodziców, nauczycieli i uczniów złożyli uroczyste ślubowanie, że będą wytrwale się uczyć, wzorowo wypełniać swoje obowiązki i pomagać słabszym. Wówczas pani dyrektor "czarodziejskim" ołówkiem pasowała każdego pierwszaka na ucznia. Największą radość sprawiły dzieciom tuby pełne niespodzianek przygotowane prze rodziców oraz upominki od uczniów klasy VI, którzy pamiętali o swoich podopiecznych w tym ważnym dniu.

ŚLUBOWANIE 2018