06 listopada 2018 09:21 | Aktualności

Realizacja międzynarodowego projektu edukacyjnego

W ramach realizowanego projektu „ Piękna nasza Polska cała” od września  nasze przedszkole realizowało określone punkty z regulaminu. W pierwszej kolejności odbyły się zawody sportowe pod hasłem „Biało – Czerwoni”. Dla przedszkolaków wychowawcy przygotowali różnego rodzaju konkurencje. Wszyscy  świetnie się bawili, ucząc się  zasad „fair play. ”Pisaliśmy również pocztówkę  ze swojej miejscowości do pani Ludmiły Fabiszewskiej z pozdrowieniami. 11 października  zorganizowano Dzień Mody Patriotycznej. W tym dniu dominowały barwy biało – czerwone. Dzieci zaprezentowały swoje stroje przygotowane przez najlepszych projektantów i kreatorów mody – swoich rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomoc.  Mieliśmy okazję wykonać regionalną potrawę. W ramach powyższego punktu przedszkolacy wykonali śląską „szpajzę” według przepisu babci Krysi.  Ze smakiem degustowali przyrządzony deser. Korzystając z pięknej jesiennej pogody,zasadziliśmy drzewo pamięci. Obecnie przygotowujemy się do realizacji kolejnych punktów.

PROJEKT EDUKACYJNY 2018