17 lutego 2014 20:19 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

p2130171.jpg

13 lutego 2014 roku nasze przedszkole zorganizowało Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolacy przygotowali przedstawienia ,w których wyrazili swą wielką miłość do babć i dziadków.Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i tańce mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Płynące z ust życzenia, całusy, uściski, były wyrazem największej dziecięcej miłości . Po przedstawieniu programu artystycznego przedszkolacy wręczyli swoim dziadkom pamiątkową laurkę w kształcie serca. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, nauczycielkom, że dzieci to nasz wspólny skarb.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA