Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

Projekt eTwinning

02 marca 2017 20:47 | Projekt eTwinning

Projekt Health 4 Life - następne działania

Kolejnym krokiem podczas trwania projektu eTwinning, w którym uczestniczą uczniowie klasy 4 było wykonanie piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Zanim jednak dzieci przystąpiły do jego realizacji, zdobyły teoretyczną wiedzę z zakresu głównych składników pokarmowych i ich roli w organizmie oraz poznały zasady przygotowywania i spożywania posiłków. Uczniowie uświadomili sobie, że racjonalne żywienie i zbilansowana dieta zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Po krótkim wstępie dzieci zabrały się do wykonywania swoich prac. Relacja z przebiegających działań znajduje się na zamieszczonym materiale filmowym. Zapraszamy do obejrzenia.