Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

Projekt eTwinning

08 czerwca 2017 19:49 | Projekt eTwinning

Lekcja online z partnerami

Podsumowanie projektu "Health 4 life" odbyło się 30 maja razem z nauczycielami i uczniami z partnerskiej szkoły w Wyrach. Celem zajęć przy zastosowaniu video rozmowy, było nie tylko omówienie rezultatów wspólnie tworzonych przedsięwzięć, ale także doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym w kontaktach z rówieśnikami oraz wykształcenie postaw otwartości  i ciekawości wobec innych. Dzieci miały okazję poznać swoich kolegów oraz zaprezentować wyniki działań w ramach europejskiej współpracy szkół w programie eTwinning. Młodzież podczas trwania lekcji online nauczyła się i wspólnie wykonała piosenkę w języku angielskim, która nawiązywała do tematyki proekologicznej.