Zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji ich święta dnia 23.01.2018 r, o godz. 14:00 w strażnicy OSP w Golasowicach.

15 czerwca 2017 09:40

Zielona Szkoła Łeba 2017

4 czerwca 2017r. uczniowie klas trzecich wyjechali na dwutygodniowy pobyt na Zielonej Szkole w Łebie. Dla dzieci przygotowano  mnóstwo wycieczek i atrakcji. Zwiedziły  Łebę i Trójmiasto, miło spędziły czas w Dino Parku, Discovery Parku oraz Sea Parku, w którym poznały bliżej foki bałtyckie, uchatki kalifornijskie i lwy morskie. Zobaczyły największą atrakcję Słowińskiego Parku Narodowego – ruchome wydmy. Odwiedziły stadninę koni w Nowęcinie, muzeum bursztynu, Illuzeum i magiczne lustra. Wzięły udział w konkursie na rzeźbę z piasku i w konkursie czystości. Codzienne spacery brzegiem morza korzystnie wpływały na stan górnych dróg oddechowych dzieci. A sam wyjazd przyczynił się do poznania piękna krajobrazu polskiego i integracji zespołu klasowego.

ZIELONA SZKOŁA ŁEBA 2017